fbpx

Domy w zabudowie szeregowej

Livigo

INWESTYCJE MIESZKANIOWA LIVIGO

Informacje ogólne

Wraz z nastaniem 2021 roku zaczeliśmy budować kolejną inwestycję w Gdyni Redłowie. „Livigo” to bliskość wszystkich dobrodziejstw miasta, jednak bez uciążliwości jego hałasu. Umiejscowione są w spokojnej i zielonej dzielnicy Gdyni, blisko morza i lasu. Dwukondygnacyjne apartamenty o powierzchni domu jednorodzinnego to doskonała propozycja dla rodzin ceniących przestrzeń. Usytuowane są w spokojnej uliczce, w drugiej linii zabudowy, co gwarantuje ciszę i intymność. Nieruchomość „Livigo” sąsiaduje z każdej ze stron z ogródkami domków jednorodzinnych.


Tarasy


„Apartamenty Livigo” to nie tylko wyjątkowy projekt architektoniczny, funkcjonalne wnętrza, ale także odpowiednia forma i aranżacja tarasów. Są one integralną częścią apartamentów na górnych kondygnacjach. Przy wyjściu z mieszkania na taras zaprojektowaliśmy estetyczne pergole ze składanym dachem z tkaniny. Naszym zdaniem są one niezwykle istotne z racji poprawy funkcji użytkowej tarasu. Pergole mają tę zaletę, że w słoneczne dni można je zwinąć i grzać się w promieniach słońca. Osłoni przed drobnym deszczem czy lekką morską bryzą.

Powierzchnia poszczególnych tarasów.

• taras L4 – 51,5 m2
• taras L5 – 81,7 m2
• taras L6 – 39,4 m2

 
Ogródki

Ogródki na poziomie -1 przynależą do apartamentów w dolnej kondygnacji budynku. Na wyższym poziomie zaprojektowaliśmy przestrzeń sypialną, zaś na niższym część gastronomiczną oraz relaksacyjną. Widok z salonów przez witryny rozpościera się na przynależne ogródki.

Powierzchnia poszczególnych ogrodów.

• ogródek L1 – 270 m2
• ogródek L2 – 144 m2
• ogródek L3 – 168 m2Okiem architekta Andrzeja Marka

Kreatywnie zastanawiałem się nad formą ulokowania budynku na skarpie. Budowa taka jest wyzwaniem, ale w efekcie końcowym uzyskałem malowniczą i niebanalną bryłę. W obrysie patio ciekawostką jest stojące liściaste drzewo. Jego barwa zmienia się wraz z porami roku, nadając odpowiedni klimat.

Podążyłem za ukształtowaniem terenu i zaprojektowałem kaskadową formę przestrzenną. W poziomie poszczególne segmenty są przesunięte względem siebie, zaś w pionie kaskadowo kończą się obszernymi słonecznymi tarasami. Rozbicie budynku na kilka elementów tworzy zaułki, w których narasta poczucie prywatności. Tworzą się miejsca ukryte przed wzrokiem sąsiada. Do tego dynamiki dodają zewnętrzne balkony w kwadratowej formule.

Apartamenty Livigo to oaza spokoju w mieście. Poprzez usadowienie działki w drugim rzędzie zabudowy zyskałem na zminimalizowaniu hałasu ze strony samochodów jak i sąsiadów. Projektując kształt budynku starałem się dostarczyć do jego wnętrza optymalnie dużo światła dziennego, nie pozbawiając tym samym prywatności lokatorów. Każdy apartament mieści się na dwóch kondygnacjach. Daje to psychologiczne odcięcie między życiem domowym, a biurem czy sypialnią. Technologia pozwala nam na pracę zdalną z domu, co jest wygodne i ekonomiczne.

PRZECZYTAJ O DETALACH
NASZEJ INWESTYCJI

Salon livigo w ciepłych kolorach

Projektując wnętrze inwestycji mieszkaniowej Livigo firmy #mrdom chcieliśmy zbudować salon w ciepłych odcieniach.

zobacz tekst

ZOBACZ TAKŻE INNE
INWESTYCJE MIESZKANIOWE

Brizopark

Mechelinki, ul. Wypoczynkowa

Park Dragonów

Gdynia, ul. Dragonów

Apartamenty Norwida

Gdynia, ul. Norwida

SYMBOL

METRAŻ

PIĘTRO

ILOŚC POKOI

CECHY

CECHY

DOSTĘPNOŚĆ

CENA

PDF

L5

189 m2

3 kondygnacje

5

garaż

taras

WOLNE

2 890 000 zł

Wizualizacja inwestycji Livigo

WYBIERZ DLA SIEBIE
ZGODNIE Z OCZEKIWANIAMI

L 5

Mieszkanie L.5 mieści się w środku budynku. Na poziomie (0) znajduje się wspólny z mieszkaniem L2 przedsionek. Całkowitą powierzchnia to 189 m m2. Taras ma pow. 81,7 m2. Z drugiej strony budynku jest garaż pow. 17,6 m2 i mniejszy taras 9,2 m2. Z dużego tarasu rozpościera się piękny widok na miasto.

189 m2

2 890 000 zł

zobacz

ZOBACZ POSTĘPY BUDOWY

Apartament czy mieszkanie?

Najczęściejokreśla się apartamenty jako mieszkania o podwyższonym standardzie.

ZOBACZ GDZIE JESTEŚMY

Jednym z najważniejszych atutów mieszkania w mieście jest komfort w dostępność do wszelkich wygód, parków, urzędów i placówek oświatowych.

Poczta Polska: w lokalizacji Livigo są trzy urzędy pocztowe. Pierwszy z nich to tylko 10 min spacerem na ul. Legionów 119 D/lok. 3U. Drugi zlokalizowany jest na ul. Łużyckiej 10A. Trzeci urząd na ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej 6. Placówki Oświatowe: Nasze dzieci mają szeroki wybór placówek od przedszkoli po edukację na poziomie liceum. Najbliższe lokalizacji Livigo są przedszkola: nr 24 – ul. Janusza Korczaka 22, nr 22 – Generała Józefa Hallera 37, Przedszkole Niepubliczne Akademia Małych Odkrywców – ul. Legionów 99, Nr 5 – Miodowa 16, Przedszkole Niepubliczne – ul. Janusza Korczaka 2, Niepubliczne Przedszkole Montessori nr 1 – ul. Gabriela Narutowicza 17, Nr 9 – ul. Bp. Dominika 5. Nr 23 – ul. Sandomierska 3, Szkoły podstawowe: SP. nr 34 – ul. Cylkowskiego 5, SP. nr 53 – ul. Generała Józefa Hallera 9, Katolicka Szkoła Podstawowa – ul. Kazimierza Tetmajera 65, Szkoły średnie: I Liceum Ogólnokształcące – ul. Władysława IV 51, Szkoła Muzyczna I i II stopnia – ul. Bp. Dominika 13A, III Liceum Ogólnokształcące – ul. Legionów 27, VI Liceum Ogólnokształcące – ul. Mikołaja Kopernika 34, IX Liceum Ogólnokształcące – ul. Orłowska 57, Liceum Sztuk Plastycznych – ul. Orłowska 8, Wokoło lokalizacji Livigo ul. Szarych Szeregów jest kilkanaście małych sklepów spożywczych, warzywnych budek. Większe centra handlowe są oddalone jakieś 7 min jazdy autem: C.H. Riviera i C.H. Klif. Spcery i rekreacja: Ul. Szarych Szeregów znajduje się w strefie mieszkalnej, gdzie wokoło jest dobrze rozwinięta infrastruktura rekreacyjna. 10 minut zajmie nam spacer do granicy lasu – Rezerwatu Przyrody Klif. Po 20 minutach zaś znajdziemy się na najbliższej plaży. Tuż nieopodal malowniczego Klifu. Do bulwaru gdyńskiego dojdziemy w 25 min. To początek trasy widokowej, która nas doprowadzi do basenu jachtowego, czy na Skwer Kościuszki – centrum miasta. Komunikacja: z inwestycji Livigo dotarcie do głownej ulicy komunikacyjnej zajmuje 10 min. Z Alei Zwycięstwa za pomocą trolejbusów jak i autobusów dojedziemy do centrum Gdyni w 15 minut. Jeśli chcielibyśmy odwiedzić Sopot czy Gdańsk to z przystanku SKM Gdynia Redłowo odjeżdzają pociągi co 10 minut.

ZOBACZ JAK WIDZIMY LIVIGO

Komfort życia, dbałość o otoczenie, przemyślane i świadome wybory, czas płynący w Twoim własnym rytmie – wszystko, co dla Ciebie ważne, jest nareszcie możliwe do pogodzenia. Doskonała ekspozycja i optymalne rozkłady apartamentów pozwolą stworzyć piękne i funkcjonalne aranżacje, niezależnie od metrażu.

Livigo-wizualizacja

Livigo-wizualizacja

Livigo-wizualizacja

Livigo-wizualizacja

Livigo-wizualizacja

Salon livigo w ciepłych kolorach

Projektując wnętrze inwestycji mieszkaniowej Livigo firmy #mrdom chcieliśmy zbudować salon w ciepłych odcieniach.

zobacz tekst