fbpx

Domowe biuro

Projektowanie wydzielonej przestrzeń do „pracy w domu” jest już w Grupie Deweloperskiej #mrdom standardem. We własnym, miło zaaranżowanym otoczeniu pracuje się przyjemniej i wydajniej.


Projektowanie wydzielonej przestrzeń do „pracy w domu” jest już w Grupie Deweloperskiej #mrdom standardem. We własnym, miło zaaranżowanym otoczeniu pracuje się przyjemniej i wydajniej. Badania wskazują że, praca w domu dla części ludzi wpływa na kreatywność oraz większe zaangażowanie. W domowym zaciszu jesteśmy wstanie podejmować bardziej przemyślane oraz świadome decyzje.
Obecnie nasze projekty #mrdom a następnie realizacje mieszkaniowe przewidują osobny pokój na gabinet lub wydzieloną przestrzeń, w której możemy sobie zaaranżować przyjazny kącik do pracy.
Budując domowe biuro należy pamiętać o miejscu dobrze oświetlonym. Ważny jest wygodny i dobrze wyprofilowany fotel. Dla naszych pleców najzdrowiej będzie, jeśli wybierzemy fotel z zmienną wysokością siedziska oraz odchyleniem oparcia. Szerokie biurko na odpowiednim poziomie. Dobrze jest wybrać takie z regulacją wysokości, gdzie podczas długiej pracy przed laptopem mamy możliwość podnoszenia i obniżania roboczego blatu. Ma to wpływ na prawidłową postawę kręgosłupa. Pakowna szafa na projekty pozwoli nam uniknąć bałaganu oraz rozprzestrzeniania się dokumentów po całym domu.
Praca w domu wymaga innego podejścia do realizacji konkretnych zadań. Rozpraszających bodźców nie brakuje. Psotny kot, szczekający pies, smakowite zapachy z kuchni czy rozrabiające dzieci fatalnie wpływają na naszą koncentrację. Dlatego tak ważne jest, aby zaplanować osobny pokój, który stanie się świątynią ciszy i skupienia, w którym będziemy mogli wyłączyć się z domowego rytmu.
Przy zakupie własnego domu czy apartamentu budowanego przez nas możecie Państwo zawsze porozmawiać z architektem #mrdom i ustalić najlepszą lokalizację wymorzonej przestrzeni do pracy. Zapraszamy do kontaktu z biurem.