fbpx

o firmie Mrdom

 

Firma Mr Dom na rynku w branży budowlanej funkcjonuje już od kilkunastu lat. W swoim dorobku ma wiele zrealizowanych inwestycji. Działalność firmy jest ukierunkowana na realizację projektów mieszkaniowych oraz usługowych. Przez wiele lat pracy pozyskaliśmy wyspecjalizowaną kadrę, która jest gwarancją wysokiej jakość obsługi zarówno przedsprzedażowej jak i posprzedażowej. Nasze inwestycje są tworzone z myślą o Państwa potrzebach. Wiemy, że zakup własnego mieszkania jest jedną z najważniejszych życiowych decyzji.

Projektujemy a następnie budujemy domy, ale nasza odpowiedzialność społeczna nie kończy się na granicach działki budowlanej. Tworzymy również przyjazne i zielone przestrzenie do życia, które służą nie tylko naszym mieszkańcom. Stawiamy sobie za cel, by nasze realizacje były otwarte na naturę i bezpieczne dla człowieka. Chcemy tworzyć inwestycje mieszkaniowe, które idealnie wpiszą się w tkankę miejską i będą bezpieczne dla środowiska.

Projekt jak i wykonanie zawsze cechuje się wysokim standardem wykonania. Chcemy, aby nasze budynki stały się wymarzoną inwestycją. Miejscem do rozwoju i spokojnego dożycia. Nasze nieruchomości są przemyślane, ulokowane w miejscach ustronnych, cichych a jednocześnie w centrum miasta. Nasi zadowoleni klienci są gwarantem słusznie obranej drogi.

 

 

Maciej Rodzewicz
Prezes Zarządu Grupy Mr Dom