fbpx

Osiedle Dragonów – komfort życia przy lesie

 

Mieszkanie blisko lasu to cisza, spokój i kontakt z naturą. Jest to duża zaleta, gdyż pozwala na obcowanie z przyrodą w taki sposób, jakiego nie doświadczysz w centrum Gdyni. Twój nowy dom może być na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w którym są liczne piękne ścieżki do aktywnego wypoczynku.


Wyobraź sobie, że wstajesz rano i z kubkiem aromatyzowanej kawy wychodzi na zielony ogródek. Bosymi stopami dotykasz mokrej od rosy trawy. Wokół Ciebie ściana lasu, śpiew ptaków i szum wiatru. Z takim porankiem reszta dnia nie jest straszna. Wieczorem po wyczerpującym dniu siadasz w salonie z butelką czerwonego wina delektując się komfortem i ciszą. Las za oknem tworzy niepowtarzalny mikroklimat a większa ilość tlenu wpływa na lepsze samopoczucie. Latem na tarasie będzie chłodniej niż na deptakach przy plaży. Mieszkanie przy lesie też zwiększa ryzyko obecności owadów. Dlatego moskitiery zainstalowane w oknach są miłym udogodnieniem życia.Wybierając Osiedle Dragonów łączysz komfort mieszkania z dala od miejskiego hałasu a jednocześnie zapewniasz sobie szybki dojazd do centrum Gdyni. Centra Handlowe, teatry czy kina są na wyciągnięcie ręki.

Szukając swojego miejsca na ziemi zainteresuj się Osiedlem Dragonów i zapoznaj się z korzyściami jakie za tym idą w parze. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się żłobki, przedszkola czy szkoły. Droga dzieci do tych placówek jest bezpieczna i szybka.

 

tekst: Krzysztof Witecki